Yer imleri

XBlaster

Alternatif isimler: IksBlaster

XBlaster Online & nbsp; - Ücretsiz online oyun addicting hangi oyuncu Kürkler (mekanik robotlar) 'de gladyatör mücadele katılacak.
Online oyun XBlaster herhangi bir modern tarayıcıda kullanılabilir ve istemci gerekli değildir ek Oyun yüklendikten.

All you need XBlaster oyununda kayıt şudur:
kayıt alanları, bir takma ad (isim), şifre, e-posta adresinizi girin bir oyun sunucu seçmek, doğum ve kayıt numarası (varsa) tarihini girin. Ardından oyun kuralları ve XBlaster bitmiş bu Kayıt anlaşmaya alır. Şimdi online & nbsp oyunu oynamaya başlayabilirsiniz; XBlaster.

Oyunun başında oyuncu 3 mekanik körüğün birini seçmek için davet edilir. Her biri kendi yolunda tektir:
1) & nbsp; & nbsp; & Nbsp; Ranger - Standart silah ilave olarak, bir fermuar ve iyon topu sahiptir. Iki manevra kabiliyeti - özel özellikleri de vardır.
2) & nbsp; & nbsp; & Nbsp; Koruyucu - standart silah ek olarak, ve bir lazer darbesi silah vardır ve & laquo; büküm & raquo; Geçici aşılmaz koruyucu kalkan.
3) & nbsp; & nbsp; & Nbsp; Hunter & ndash; Bu yenilgi hedeflemiştir arama motoru roket gibi hâlâ böyle bir çip var dışındaki yüksek hızlı silah ve plazma silahı olarak kişisel silah, vardır.

silah standart tipi: Her Kürk başında kendi cephanelik bir testere, bir tabanca ve bir el bombası var. Oyuncu iki kez düşünmek zorunda kalacak ilginç, yani
Seçim! Seçim yapıldıktan sonra, bunu normal bir iş arayışı olacak ilk aşamada kendi kürk deneyebilirsiniz. Oyuncu krediler ve benzersiz bir oyun para sonunda "becerileri." Silah size hangarda seçilen silah yükseltme sonra kavgaya Kürkünü donatmak ve olabilir. Dairesel testere, tabanca, el bombası, Mina, yıldırım, lazer, makineli tüfek, lav silahı, patlama, roket, iyon tabancası, darbe silah ve plazma tabanca:
İşte oyunda mevcut savaş, tüm silahların listesi. Ve bir süre kürk belirli özelliklerini geliştirmek için bir uyarıcı var.

kürk yönetiminde: - ateş kontrolü, Ctrl ve Uzay taşımak için klavyenizdeki ok tuşları olduğunu.
XBlaster online oyun & nbsp; Arena - Bu aynı zamanda sınırlı bir yerdir üç oyuncu olduğunu. Ana görevi - iki düşmanları öldürmek. Sen mücadele savaşlarında yaralanan değildi tam düşmanları, seçebilir, ancak sinsice zaten yaralı bir köşe ve bitiş arkasından sürünen olabilir.

çok güçlü rakipler sizi kurtarır, ya da kürk çok dayak ise, XBlaster Çevrimiçi teleport kullanabilirsiniz oyunu oynamak için. Işınlanma başka bir konumda oluyor. Sadece liman ulaşmak için henüz, ama her zaman çalışmaz & hellip;
oyun XBlaster Çevrimiçi bireysel oyun olarak, diğer oyun geliştirme ekipleri Bigpoint ayıran bir klan sistemi, yok ...

XBlaster anda, her ay 10 bin avro ikramiye oynadı. Yani, IksBlaster iki kat ilginç olacak oynuyor!

ekleyebilir Başka ne oyun oyunu üzerinde iyi bir izlenim bırakır, yüksek kaliteli 3D grafik vardır gerçektir. Ben bunu tutku ve güçlü bir savaş makinesi sahibi olmak arzusu varsa, herhangi bir yaşta XBlaster oynamak için ilginç olacak eminim. Oyun sırasında, oyuncu ilginç misyonlar, düellolar, turnuvalar çok ve diğer ilginç oyun bir dizi özellik ile tanışmış olacak ... almak

, bu heyecan verici olaylardan kaydı o seni XBlaster'da ayıran tüm. İleride bir askeri araç sürüş, savaşta elini denemek için, düşünmek için zaman zaman gerek yok!

 

Oyun XBlaster'da online kayıt