Yer imleri

XCom: Enemy Unknown

Alternatif isimler: XCom: Enemy Unknown
Dünya üzerindeki her kişi için

En büyük korku - bilinmiyor. Oyun XCom: Enemy Unknown insan çatışma ve belirsizlik kendi versiyonunu sundu. Ya da, daha kesin olmak gerekirse, insanlık ve uzaylı canavarlar. Hatta oyun geliştiriciler zaten tanıdık yöntemler kullanılmış ve çocukluk efsaneler beri çok bilinen olmasına rağmen, projenin genel şımarık değildi. Ve yanı sıra, Xcom'un önceki oluşturulması çoğu oyuncular güvenle bunu unutmak çok uzun zaman önce piyasaya sürüldü.

Fantezi korku, ruh XCom gibi projelere foreclosing değil hemen taraftarları uyardı gerektiğini XCom: Enemy Unknown pc - bu tanıdık oyunların devamı ve onun reissue değildir. Aslında, bu ana karakterleri çoğunluk her şeyin dünyada bilinen gibiydi anlamıyorum gerçeğini açıklar. Bu nedenle, güçlü kendilerini oyun kafa ayrılmadan önce, bu oyunda bir yanlısı olmak için dikkate bile bu oyuncular, yürüyüş geliştiriciler önerdi öneririz "temel eğitim."

Enemy Unknown indir:

Oyunu başlatmak için, XCom'u gerekir. Bugün sel kullanarak hızla ve kolayca yapılabilir. Ayrıca, aklınızda bir çift veya üç uygun kaynaklar var emin olun. Galaksiler arası bir savaş başladı - projesi içine gidiyor, yabancı ziyaretçiler ile dünyalılar planlı senaryoda gitmedi toplantı olduğunu öğreneceksiniz. Düşmanın ana hedefi - bazı kuruluş XCom. Son en güçlü silahı kullanmak silahlar için en iyi savaşçılardan oluşan büyük bir miktardır.

XCom In: Enemy Unknown misyonu hatta ufak bazı zaman bu korku gerçekten sizi gizlice düşünerek kendinizi yakalamak o kadar gerçekçi görünüyor. Yeni projede uygulanan önemli değişikliklerden biri, hareket noktaları kaldırılması varsayabiliriz. Ama sınıflar

değişmedi

1. Makine-topçular etkili düşman mevkilere edebiliyoruz.

2. Askerler ihtiyaç her saatinde takım arkadaşları yardımcı destek.

3. Stormtroopers güçlü ve çevik.

-4. Keskin nişancılar bile en uzak mesafelerden hedefleri vurma yeteneğine sahiptir.

Bizim XCom Devam: Enemy Unknown incelemesi dahili motorlar ile takım hakkında bir hikaye olmalı. Bu, uygun ışık hızıyla konum arasında hareket için izin verir. Güçlü zırh güvenilir düşman mermilere karşı koruma ve kamuflaj kılık eleştiride görünüyor dan. Oyunun uzun işkence hayranları bu eksikliği - Birçok oyun projesi nihayet barınaklar daha fazla veya daha az başarılı bir sistem uygulandığını mutluluk olacaktır.

Değil en alımlı görme -

bazen düşman gruplar halinde saldırı olabilir olmak hazırlayın. Enemy Unknown Video römork: Ne proje için daha hazırlıklı sürprizler Xcom'un monte görülebilir! Film tüm yapılan değişiklikler ve yararları hakkında bilgi almak olacaktır.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more