Yer imleri

Xnova

Alternatif isimler: Xnova Online

Xnova Online & nbsp; BDT uzay savaşları tarz popüler çevrimiçi tarayıcı stratejisidir. Senin Xnova online olarak ana faaliyet yeni gezegenler ve galaksiler kolonizasyonu olduğunu. Gezegenler tek imparatorluk haline getirelim yeteneği güçlü Efendisi ihtiyaç Uzay ve galaksi içinde dağınık. Şimdi engin sonsuz uzayda zor askeri konularda kendinizi deneyebilirsiniz.

Xnova online oyun & nbsp kayıt gerektirir oynamak için; Xnova. Ayrıca hesaplar InMail ile mümkün Xnova kaydı. ru ve sosyal ağ VKontakte. Aksi takdirde, ilköğretim Kayıt & nbsp doldurmak için davet edilir; Xnova. E-posta, yeni şifre ve gerçek bir kişi değil, bir robot olduğunu onaylayın: uygun alanlara bilgilerinizi girin. Okuma ile kabul ettikten sonra kurallar ve ilkeler e-posta yoluyla oyununda Hesabınızı etkinleştirmek ve Xnova & nbsp oynamak; Online sizin için açıktır.

Kayıt ardından tek gezegen size sağlayan online evrenler (sunucular) Xnova birini seçmeniz gerekir. Ancak, ilk bakışta, cömert bir hediye, bu hiç hata yapmak. İlk browser oyunu & nbsp sonra; Xnova online neredeyse ıssız ve gelişmemiş dünya başlatın. Eğer çaba ihtiyaç ve liderleri gerçek bir askeri üs haline taş bu ıssız parçasını hazırlamak için yetenekleri vardır. Ayrıca, ekonomi ve bilimsel araştırma geliştirme hakkında unutmayın. Saldırı ve savunma operasyonları yürütmek için güçlü bir ordu oluşturmak için bu koşulların uygulanmasını geciktirmeyin.

başlangıç ​​gezegende odaklanmak etmeyin, çünkü başarılı oynamak için & nbsp; Xnova, hayat kochevny bir yolunu korumak ve yeni gezegenleri kolonize gerekir. Yetenekli bir diplomat olarak sivrildi. , Savaş ilan, karlı ittifaklar içine girin, diğer oyuncular ile olumlu ticaret anlaşmaları.

Devam & nbsp; Online & nbsp oyun; Xnova ve performans askeri açıkları, da bir parti kulislerinde mücadeleyi lanet alın. Evren Xnova içinde entrika ve komplo yoğun web oluşturun. Düzgün tüm entrikalarını planlama, size düşman olan bir sonraki savaşlar için en iyi koşulları yaratacak. Sen kendileri güçlü hale kuvvetli oyuncularla ittifak içine girin. Bir ticaret anlaşması sarmalar ve geliştirilmesi için gerekli kaynakları elde etmek düşmanları fırsat mahrum. Diğer oyuncular aynı şeyi yeteneğine sahip çünkü Ama, dikkatli olun. Onlar sadece senin gibi insanlar. Bu nedenle, dikkatli bir komplonun kurbanı olmaktan kaçınmak için, kendilerini güvenilir dost ve müttefik seçin.

Diplomasi Xnova çevrimiçi mükemmel mutfağı, en önemli bileşenlerden biri, yani baharatlı baharat değildir. Yeni ve güçlü bir düşmana karşı mücadele, sen zayıf eski düşmanı kazanmak kurtuluş bulabilirsiniz unutmayın.
uzay seçimi, & nbsp; Online oyun sundu & nbsp; Xnova, taktik ve strateji Tüm hayranlarını mutlu bırakın. Savaş kendi, uygun taktikleri seçin. En az yıkım senin imparatorluğunu genişletmek oluşturulan ile, yavaş yavaş yanlış gezegende yıkıcı baskınlar üzerinde çalışın, ya da. Oyunda her savaş birliği kendi güçlü ve uygulamaları vardır. Bu nedenle, & laquo prensibi; uzun & ndash; Daha iyi & raquo; Burada geçerli değildir. Dikkatle filosundaki gemi çevirin. Altında & nbsp Sadece güçlü, çok yönlü ordusu; İyi bir taktik en az kayıp ile en karmaşık görevleri yerine getirmek için yapabiliyor.

uçuş hızına ateş gücü uzay aracı, çeşitli muharebe ikramiye sağlamak en iyi ordu subaylarının çevirmeli bağlantı. Ayrıca, oyunu atar görevler çeşitli gerçekleştirmek ve kullanışlı ikramiye alabilirsiniz.
size araç muharebe gücünü geliştirmeye yardımcı olacak farklı bonus verecektir uzay filosu yönetmek için gereken subaylar. Onlar da oyunda bol görevler çeşitli gerçekleştirmek için yararlı olabilir. Onların yürütme size yararlı ikramiye getiriyor.

gecikme olamaz! Belki birisi çevrimiçi başka Xnova kayıtlı ve kendi Napolyon planları oluşturmak, oynamaya başladı. Ama artık çok geç! Filo toplayın ve oyun & nbsp oynamaya başlayın; Xnova & nbsp; Çevrimiçi.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more