Yer imleri

Xterium

Alternatif isimler: Xterium

oyun Iksterium büyüleyici bir bilgisayar oyunu, & nbsp; hangi internet tarayıcısı üzerinden ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

& nbsp; oyunu Xterium kaydı birçok kullanıcı tarafından kullanılabilir. Eğer belirtmelisiniz Xterium oyunda kayıt için:

1. Onun kullanıcı adı.

2. E-mail adresiniz.

3. Oyun için benzersiz bir şifre yazın.

nbsp;

Oyunun başında onların gezegen için Iksterium çevrimiçi satın alma kaynakları oluşturmak gerekir. Bunu yapmak için mayın, metal, kristal ve döteryum inşa etmek gerekir. Iyi olurdu Metal ve kristal mayın, sen onların seviyesi sürekli aynıydı almaya çalışmalısınız ise aynı anda oluşturmak için.

Sentezleyici diğer madenleri ile aynı seviyede döteryum içermelidir. Alternatif olarak, yeterli para var durumda, aşağıdaki beş seviyede tutmak gerekiyor.

Xterium temel araştırmaları incelemek için bir araştırma laboratuvarı inşa etmek gerekir oynamak Oyunu başlatmak için. Ile & nbsp başlamak için; aşağıdaki çalışmaları araştırmak zorunda:

1. Casusluk & ndash; Oyunun üçüncü düzeyde olduğunu bu çalışma. Bu astrofizik keşfetmek için en iyisidir.

2. Enerji teknolojisi 12 seviyesindedir. Enerji Eğer sürekli ihtiyaç vardır. Enerji görevleri çeşitli pek çok düzeyde gerekir.

3. Jet motoru 6 düzeydir. Jet motoru gibi BT ve MT olarak gemilerin inşası için gereklidir. Sen kaynaklar yağma yapmak daha kolay olacağını doldurmanız gerekmektedir. Bu kendi madenlerinden kaynak yapmak zor olacaktır.

4. Bilgisayar teknolojisi 10 seviyesindedir. Eğer çok fazla bir şey yok onsuz bir fabrika nanitleri gerekiyor.

5. Astrofizik 15 seviyesinde bulunur. Oyunun başında 15 seviyelerine kadar pompa var. Sonra arzu 25 seviyelerine kadar geliştirmektir.

nbsp;

Xterium & nbsp Play Sen ilk gezegende zorunda kalacak. Erken oyunda gezegen verilecektir. Eğer master Bu gezegen her zaman. Bu gezegeni silemezsiniz. & Nbsp;

sürekli bu gezegeni donatmak gerekir. Üzerinde örneğin Teknokent'e oluşturabilir. Bundan sonra, kolonize bir gemi inşa etmeli.

oyun Xterium çevrimiçi sonra kolonizasyon ile uğraşmak gerekir. Bunun için komşu gezegenlerin en büyük sayı ile dünyayı aramak gerekecek.

maksimum on dört koloniler olabilir. Koloniler kaldırılır, ana gezegen aksine olabilir.

oyunun diğer bir avantajı, ışınlanma gezegen olup. Teleporting zaman gezegenlerin belirli kısıtlamalar vardır. Işınlanma çok çabuk geçer. Tüm oyuncular için Ay'dan ışınlanma mümkün değildir. Ayrıca, herhangi bir misyon ile ya da başka bir gezegene teleport olamaz.

Uzay ve inanılmaz eğlence hayranları hitap edecek

Xterium oyunu. Oyunun Xterium ile unutulmaz anlar kendinizi şımartın!

onlarla, arkadaşlarınızla beraber duygularını pay oynayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more