Yer imleri

Z-SAVAŞ Zombiler geliyor

Alternatif isimler: Zombie War, Savaş Z, Zombi Savaşı

nbsp;

İyi & laquo tarzında oyunlar; & raquo;, korku ve hatta daha çok sahip zombiler, birkaç vardır. Oyun Z-WAR çevrimiçi & ndash; bunlardan biri. Eğer burada insanların hayatta kalmak için mücadele virüs zombi şehre bulaşmış atmosfere atılmak için bir arzusu varsa.

nbsp;

oyun hem hayatta kasaba halkı ve zombi için oynayabilirsiniz gerçeği ile ilginç. Z-WAR online oyun & nbsp; & ndash faciayı atlattı dünyaya, sizi içine çekecek; O insanları zombi haline döner gizli laboratuvar virüsünden kaçtı. Birkaç kişi virüsü karşı koyabilir ve bunlar enfeksiyona karşı savaşta birleştirilmiştir. Online & nbsp oyunu Savaş Z, şehir Reynvud, İngiltere düzenlenen. & Nbsp;

nbsp;

söz & ndash değer tek şey; o olgunlaşmamış ruhu olanlar için oyun bir yaş sınırı var, o 18 yıl kadardır.

Kayıt başlamadan önce

, oyununun geliştiricileri tarafından öne sürülen sistem gereksinimleri göz atalım. Online Oyun Z-SAVAŞ hatta ofis sürümü için uygun bilgisayar oyunları için bazı gerçekçi gereksinimleri göstermiyor, ancak internet bağlantısı hızı iyi olmalı, ve Adobe Flash Player son sürümünün yüklü. Online Oyun Z-SAVAŞ olan bir tarayıcı tabanlı, bu işletim sisteminde, Windows herhangi bir web tarayıcısında bilgisayarınızda ve ishal ek yazılım yüklemeden gerektirmez anlamına gelir.

Eğer sosyal ağ Vkontakte veya Facebook hesabınız varsa gerek olmayabilir oyun Z-SAVAŞ katılın.

nbsp;

online & nbsp bir sosyal ağ, Z-SAVAŞ oyunu bağlamak istemiyorsanız, kayıt çok kolay & ndash olduğu; & Nbsp girin, siz (zombi ya da insanları) oynadığı bir hizip seçin zemin işaret, karakterin adı, parola, e-posta kutusu, doğum tarihi girmek gerekir; kodunu görüntüden.

Sadece kullanıcı sözleşmesini kabul etmek zorunda ve oyunun kurallarını kabul etmiş olursunuz. Üye Ol & nbsp; belirtilen e-posta adresine gönderilen bağlantıyı tıklayarak oyun hesabını etkinleştirdikten sonra Z-SAVAŞ tamamlanacaktır. & Nbsp; oyun hesabı etkinleştirdikten sonra, oyun dünyasına atılmak. (Henüz), ama heyecan verici bir dünya; yeni & nbsp küçük bir eğitim yürüyeceğim yönergeleri izleyin.

nbsp;

Karakteriniz oyunun aşağıdaki özelliklere sahip olacaktır:

& bull; Güç

& bull; Dexterity

& bull; Endurance

& bull; İstihbarat

& bull; Algı

& bull; Karizma

nbsp;

Ana özelliklere ek olarak, oyun gibi becerilerini geliştirebilir:

& bull; Martial

& bull; Tıp

& bull; Mühendislik

& bull; Sosyal

& bull; kazanç becerileri

Oyunu & nbsp oynamayı seçerseniz

; insanlar için çevrimiçi Z-WAR, o zaman hedefe & ndash olacak; Hayatta kalmak için ve ölü direnişçilerin itibaren çok topraklarını temizlemek için. Sen, barikatlar inşa düzeltmek ve daha sonra mücadelelerinde kullanılacak şeyler yaratabilirsiniz.

nbsp;

Enfekte olma ve zombi tarafına geçmek

dikkatli oynamak yenen, çünkü & nbsp gerekir.

nbsp;

Eğer & nbsp; Z-WAR & nbsp; & nbsp Online oyun oynayacak zombi, sonra yemek ve mümkün olduğunca çok insan parçalıyorlar açlık ve arzu hareket edecek. Yemek daha fazla kişi, daha hızlı karakterin becerilerini geliştirmek, hem de seviyesi yükselmeye.

Savaş Zombies At istisnasız herkese ilginç oynarlar. Oyun farklı yerlerde ve ndash bir yeri vardır; Ayrı oyun alanları & ndash; Odalar, depolar, arsalara ve sokaklar ile evler. Mücadele sırasında bir barınak olarak bir yerde tüm öğeleri kullanabilirsiniz, ancak barınak süpürme süpürme değildir.

nbsp;

& nbsp çalarken, Z-WAR, farklı yerlerde & ndash serbest öğeleri bulmak için fırsat bol olacak; silah ilk yardım çantaları ve diğer mühimmat. & Nbsp;

nbsp;

oyun herhangi bir anda savaş müdahale ya da müttefiki ya da düşman olabilir, çünkü beklenmedik sonuçlarla çok ilginç bir savaş sistemine sahiptir. Ancak, çok daha düşük seviyelerine sahip oyuncu saldırı için gayet iyi dayanıyor, oyunun dengesini karşılamak için.

Çevrimdışı durumdaysanız

, karakter saldırıya olabilir akılda tutmak ve o bir otomatik modda düşmanları savuşturmak zorunda kalacak. & Nbsp;

Eğer herhangi bir duvar grafiti & ndash onu bırakarak, binada olmak, fırsat var çünkü

Z-WAR oyun da ilginçtir; diğer oyunculara mesaj. Bu mesaj iki gün boyunca duvara kalacaktır. & Nbsp;

nbsp;

Radyo ve ndash bir kişi de var; & Laquo; Apocalypse FM & raquo;, hangi şarkıları çeşitli tadını çıkarabilirsiniz yanı sıra kupa ve ücretsiz şeyleri kar nerede devam eden savaşlar hakkında diğer oyuncular, heyecan verici yerler ve yerlerden mesajları dinlemek.

Yüzleşme insanlar ve zombiler size kayıtsız terk etmeyeceğim. Sonuçta, online oyun Zombi Savaşı bir dakika kaçırmayacaksınız!

nbsp;

nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more