Yer imleri

Fatihler Eridani

Alternatif isimler: Fatihler Eridani

Conquerors Eridani Online & ndash; Üç farklı ırklar güneş altında bir yer için mücadele bir araya gelen fantazi, harika oyun dünyasına; & nbsp sizi alır büyüleyici bir rol yapma oyunu.

oyun & nbsp kaydol, Conquerors Eridani oldukça karmaşık. Sen, oyuna giriş bir şifre seçin ve karakterin yarış seçmek için kullanılacak posta adresinizi girmeniz gerekir. Üye Ol & nbsp; militan talepler sakinleri, gururlu elfler ve tedbirli dağ sakinleri steppe arasında Conquerors Eridani seçin. Her ırk kendi avantajları ve sınırlamaları hem de sahiptir. Conquerors Eridani & nbsp; online kayıt, her tat ve renk uygun karakter için beş olası resimlerden birini seçmenize olanak sağlar.

Oyunun başında bir oyuncu olarak daha da geliştirilmesi için temel olacak küçük bir köy, kontrol olsun. Zamanla, sadece güçlü bir şehre çevirmek, aynı zamanda diğer yaşam alanlarının kontrol altına almak mümkün olmayacaktır.

Gıda, ahşap, taş ve demir:

Oyun dört ana kaynaklara sahiptir. Eğer kaynakların belirli bir miktar olsun her saat, onların sayısı şehrin büyüme ve gelişme olarak artacaktır. Farklı ırkların Şehirler, gelişme, kendi özel bir yol var. Eğer inşa edebilirsiniz tüm binalar aşağıdaki gruplara ayrılabilir: kaynaklar, yerel ekonomik dayanak, askeri, ticari, çıkarma, siyasi ve depolama.

Her ırk birimlerinin kendine özgü kümesi vardır. Başarıyla avantajları ve dezavantajları tamamlayacak birleştirmek, tüm çevredeki arazi yakalamak için yetenekli bir yenilmez ordu oluşturabilirsiniz.

online & nbsp oyun oynamak için başlarsanız, Conquerors Eridani elf ırkı, sen Druidler, kurtadamlar, orman perileri, keskin nişancılar, domuzları, tek boynuzlu atlar, Entler, gölgeler istihdam etmek mümkün olacak. Ve yerleşimciler olarak hazırlamak ve Ballista oluşturmak. Kontroller elf ordusunun her ciddi doğa Elder seçildi.

Eğer konum gibi Vidi askerlerine olsun dağ insanlar için oynamak Conquerors Irmak içinde karar verdikten sonra: Master çekiç golems praschiki, mızrak throwers, karanlık binici drakonoyaschery, izci ve elbette tüm bu zor mekanik makineleri: stenolomami ve Trebuchet. Yeni yerleşim madenciler Movers kurulması ve dağ ordu şefleri yönetir.

Oyun Conquerors Eridani çevrimiçi özgürlük ve seyahat ruhu sevenler hem o lütfen. Onlar bozkırda için oynamaya başlayabilirsiniz çünkü. Bozkırlarında sakinleri arasında size savaşçıları, kopenoschikov, okçular, Crossbowmen, bozkır biniciler, atlı Han ve lookouts kiralayabilirsiniz. Teknoloji bozkır arasında bir koçbaşı ve mancınık tercih ediyor. Bozkır birliklerinin lideri Han olduğunu.

sadece oyun & nbsp oynamaya başladı; Conquerors Eridani & nbsp; çevrimiçi size en yakın komşuları görebilirsiniz haritayı açın dünya yalnız değil fark edeceksiniz ve onlardan bir şey kar tehlikeler ve fırsatlar için bunları değerlendirmek için. & Nbsp;

karakter gelişimi bir düzineden fazla farklı beceri komutanı, eğitim, süvari, piyade, lider, eğitim birlikleri, kuşatma silahları, saldırıları ve büyük askeri liderleri önlemek için ordu, istihbarat, şans derhal iadesi için mevcut Conquerors Eridani online oyun.

Online Oyun & nbsp; Conquerors Eridani tarayıcıda kullanılabilir, ama aynı zamanda oyun istemcisini indirmek ve bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. & Nbsp; oyun istemcisi toplam ağırlığı büyük değil, ama sen biraz bant genişliği tüketimini azaltmak yapacaktır. En eğlenceli oynamak & nbsp; & nbsp Conquerors Eridani; büyük bir şirket, o zaman klan denilen kendi oyun ittifak oluşturabilir. Güçlü klanlar ana sayfasında Hall of Fame oyuna olsun. & Nbsp; & Nbsp; & Nbsp; & Nbsp; & Nbsp; & Nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more