Yer imleri

ZEPHON

Alternatif isimler:

ZEPHON, yerel olarak veya çevrimiçi olarak gerçek rakiplere karşı oynama yeteneğine sahip, heyecan verici bir sıra tabanlı strateji oyunudur. Oynamak için bir PC'ye ihtiyacınız var. Optimizasyon iyidir çünkü performans gereksinimleri düşüktür. Grafikler güzel, oldukça gerçekçi görünüyor. Seslendirmeler oldukça kaliteli. Müzik enerjik, sizi yoruyorsa kapatabilirsiniz.

Oyun, eşiğinde olan insan uygarlığının kurtarıcısı rolünün atandığınız bir olay örgüsüne sahiptir. Uzaylı uzaylılar, büyük kayıplar vermelerine rağmen tamamen mağlup olmamalarına rağmen dünyaya saldırdı. Farklı direniş güçlerini organize edin ve insanları hayatta kalma mücadelesinde yönetin.

Düşmanın büyük ölçüde zayıflamış olmasına rağmen yapılacak çok şey var:

  • Hayatta kalanları birleştirin
  • Şehirlerin ekonomisini ve kaynak çıkarımını yönetin
  • Yeni binalar inşa edin ve mevcut binaları yükseltin
  • İşgalcilere direnmek için güçlü bir ordu oluşturun
  • Savaş alanında düşmanlarınızla savaşın
  • Çevrimiçi diğer oyuncularla savaşlar kazanın

Bu küçük liste, yapmanız gerekenlerin yalnızca bir kısmını gösterir.

Ana görevlere başlamadan önce kısa bir öğretici görevi tamamlarsanız ZEPHON oynamak daha kolay olacaktır. Arayüz basit ve sezgiseldir, bu nedenle öğrenmek fazla zamanınızı almayacaktır. Bundan sonra, oyunda hızla başarıya ulaşmaya başlayacaksınız.

Başlangıçta yönetebileceğiniz kaynaklar küçüktür, ancak zamanla bunu düzeltmek mümkün olacaktır.

Ekonomi çok önemlidir, ancak güçlü bir ekonomi ile güçlü bir ordu yaratabilirsiniz.

Oyunda her biri hayati öneme sahip 11 kaynak bulunmaktadır. Bunları yeterli miktarda elde etmek için çaba sarf etmesi gerekecek. Bölgenizi genişletin ve ekonomiyi güçlendirmek için yeni şehirler bulun.

Savaşlar sıra tabanlı modda oynanır. Müfrezenin bileşimi ve boyutu önemlidir. Zafer her zaman çok sayıda ordu tarafından kazanılmaz. Savaş alanında farklı taktikler deneyin ve bu size düşmana karşı bir avantaj sağlayacaktır. Toplamda 50'den fazla savaş birimi temsil edilmektedir. Hepsi başlangıçta mevcut değildir.

Bazı birlik türleri elde etmek için yeni teknolojileri incelemek gerekecek.

Güçlü bir ordu kadar diplomasi de önemlidir. Diğer oyuncularla sohbet edin, karşılıklı yarar sağlayan ittifaklar kurun ve ortak saldırılar planlayın.

Temsil edilen üç kesir:

  1. Kişi
  2. Robotlar
  3. Uzaylı Canavarlar

Yüzleşmeyi kim kazanacak ve Dünya nüfusu için geleceğin ne getireceği yalnızca size bağlı.

Savaşılacak arazi oldukça çeşitlidir. Farklı iklim bölgeleri vardır. Savaş sisi haritanın çoğunu gizler. Ekiplerinizi bölgeyi keşfetmeleri için gönderin, ancak daha güçlü düşmanlara rastlamamak için son derece dikkatli olun.

Bir AI kampanyası internet bağlantısı olmadan oynanabilir, ancak diğer oyunculara karşı oynamak için bağlantı gereklidir.

ZEPHON'u PC'de ücretsiz olarak indirmenin maalesef bir yolu yok. Oyunu geliştiricilerin web sitesinden veya Steam portalını ziyaret ederek satın alabilirsiniz.

Oyunu hemen yükleyin ve insanlığı saldırgan uzaylıların köleliğinden kurtarın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more