Yer imleri

Bölge 403

Alternatif isimler: Bölge 403
Eğer evinizin konforunu istiyorsanız

, ve post-apokaliptik nbsp yaşam mücadelesi şansınızı deneyin, dünyayı, sizin için bir oyun Bölge 403 Online. Bu oyun savaş simülatörü ve ekonomik stratejinin unsurları içerir. Oyun & nbsp oynamak için, çevrimiçi Bölge 403 bir sıkıcı oyun istemcisi yükleme veya ek yazılım yapmaya gerek yoktur. Bunun için sevdiğiniz tarayıcı üzerinden internete sadece erişim gerekir ve basit bir kayıt yoluyla gidin. Şaşılacak oyun online Bölge 403 zaten onların hayatta kalma stratejisi seçtiniz birkaç bin insan için kendi sunucusunda birleştiriyor. Birisi başkalarının mal üretimi ve ticareti yapan çekimleri, katılan, grupları oluşturmak ve bu zalim dünyada nüfuz için rekabet, ciddi takipçi yalnız adam zor yolu seçti.

Zone 403 online kayıt ihtiyaç oynamak için. Bölge basit 403 ve size çok zaman almayacaktır; oyun & nbsp katılın. Başlamak için, diğer online oyuncuları göreceksiniz ki, senin karakterin özgün adını seçin. Sonra sadece sizin için bir şifre bilinen oyuna girin ve uyulması gereken kurallar ile tanıdık onaylayın. Bu kayıt & nbsp sonra, Bölge 403 bitti ve kıyamet sonrası dünyada hayatta odaklanabilirsiniz.

Zon 403 bir stalker & ndash için oynamak zorunda bir dünyadır; açıklanamaz yol kıyamet hayatta bir adam. Oyunu girdikten sonra size ilk seviye silah başlangıç ​​seçeneği verilir. Ateşli silahlar, lazer ve dürtü: Oyun silahların üç çeşidi vardır. Seçtiğiniz silah ve kullanmak için becerilerini geliştirmek. Daha fazla karakter o & ndash kullanır; Daha iyi kullanın. Üniforma ile oyun öngörülen özel dükkanlarda silahın türünü değiştirmek için.

Herkes Online & nbsp oyun oynamak için başlar; Bölge 403 yangın onun vaftiz gelen. Savaşmak & raquo için, bunun için, yeşil düğmeye & laquo tıklayın; ve karakterin arayüzünde kavgalar görmek ve bir rakip seçin.

403 Bölgesi'nde mücadele adımlarla gerçekleşir. Daha spesifik olarak, rakibinizin gidip bu yönde çekeceğiz yönünü tahmin etmek gerekir. Tam tersi ile rakibinizin atış sırasında hareket etmelidir. Çok daha ilginç & nbsp oynamak için; Bölge 403 & nbsp; daha gerçek insanları içerir çünkü, hizipler oyunda arasında çıkan çatışmalarda yer almak. Savaşta üstünlük kazanmak, değerli kaynakların ve daha değerli bir deneyim olsun. İşinizi dehasını göstermek ve kendileri için rekabetçi fiyatlarla piyasada mayınlı kaynakları satmak olabilir. Bölge 403 & ndash anlamak için nasıl; Online - bu akılda kardeşler size en sempatik ile takım en iyisidir, böylece yaşam, oldukça zor olduğu bir oyun.

Online Oyun & nbsp; Bölge 403 & nbsp; bir dünya olduğunu & nbsp; çok büyük ve stratejik açıdan önemli binalar, yollar ve diğer dokular alınacaktır küçük alanlarda bölünmüş. Onlar fabrikalarda çalışarak kazanabilirsiniz. Bunlardan birini satın almak ve bir kar yapabilirsiniz. & Nbsp; iş tembellik, sen maceraperest gizli yolda gitmek ve dikkatsiz yolcuları terörize.

yangın vaftiz aldı ve savunma geliştirmek için savaş dişli düşünmek gerekir ilk para kazandı olması. Yine mağazalarda bulunabilir tür gerekli şeyler nerede zırh, miğfer, ayakkabı, kamuflaj geniş bir ürün yelpazesine. Ve deneyimini savaşlarda düşman sizin hayatınızı tasarruf etmenize yardımcı olur viteste bir avantajdır saldırmak zorunda. Eğer kavgadan sonra olsun tecrübe karakter özelliklerinin geliştirilmesine yöneliktir. Örneğin, beceri maskeleme iyileştirilmesi genellikle dezavantajlı Eğer mücadele kaçırmak özgür olabilir. & Nbsp;

oyun Zon 403 Online size kıyamet sonrası dünyada hissetmek için şans ve bunun hayatta kalmak için her gün mücadele verecek emin olunuz.

nbsp;

nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more