Yer imleri

Yıldız Colony

Alternatif isimler: Starscolony

koloni Star & nbsp; Online & ndash; bilgisayara & nbsp sıradışı temsilcisi online oyunlar. Proje ekonomik strateji, macera ve klasik RPG birleştirmek yönetir. Bu online oyun & nbsp; koloni Yıldız oyunculara çeşitli kaynaklar üretmek ve çok sayıda rakipleri ile savaşa girmek için kendi uzay kolonisi oluşturmak için eşsiz bir fırsat olduğunu.

oyun & nbsp kaydol, Yıldız koloni çok zamanınızı almaz, yalnızca, kayıt teyit mektubu almak şifreleri tahmin ve cinsiyet belirtmek için zor seçecek bir ekran adı, e-posta adresi, seçmeniz gerekir. Gördüğünüz gibi, oyunu Star koloni online kayıt en basit ve ulaşılabilir bir şekilde gelişmiştir. Üye Ol & nbsp; Yıldız koloni kendi kariyer inşa ve başarılı bir uzay kolonisi sahibi olacak olan geleceğin dünyasında sizin giriş biletiniz. Iken, & nbsp; & nbsp oyun oynamak için, yıldız Colony çevrimiçi tamamen ücretsiz, hem de oyun tamamen tarayıcı tabanlı olduğu için, herhangi bir müşterileri indirmek ve bilgisayarınıza yüklemeniz gerekmez. & Nbsp;

diğer birçok online oyunlar, oyunu Star kolonisi & nbsp aksine, kendine özgü bir yetenek & ndash sahiptir çevrimiçi; yetenek ölmek. Evet, karakter her adımda & ndash sizi bekliyor bir hayat bırakmak için böyle rahat bir ölümsüzlük ve risk yoksun; Hayatını götürmek mümkün herhangi bir zamanda tüm bu yüzden oyunun başında özellikle dikkatli olmak öder - açlık, hastalık, kavga, yerel fauna saldırı. Zamanla, olası ölüm problem çözme anahtarıdır karakter, klonlamak yeteneği yeterli para biriktirmek ve gerekli çalışmalar kullanılabilir hale yürütmek mümkün olabilir, ama olacak gibi o zamana kadar, & ndash onların temel değer; Hayat dikkatle korunmalıdır.

oyun başlayarak, karakter hala büyük şehirde kendi hayatta kalma ön sorularına gelir çünkü, başka ne küresel sorunları karar için henüz çok erken. , Ilk iş bulun o underpaid ve önemsenmezler olalım, ama çok gıda alımı için gerekli getirmek ve para içeceksiniz. Oyuncu azılı maceracı ve saygın ve yasalara saygılı işadamı ve belki de her ikisi beraber hem olmasını sağlayan eylem Böyle özgürlük, online & nbsp oyun oynamak isteyenler birçok çeker; Yıldız koloni dünya geleceğin dünyasında kariyerlerini inşa tüm Bugün Bu binlerce insanın birkaç on sürer.

Zamanla, sadece senin emelleri ve hedefleri büyüyecek oyunun sanal banka puanınız artacak. Eğer büyük bir nakit akışlarının başkanlık bütün yıldız koloni yöneticisi olarak, şimdi, sen yiyecek ve barınak bulma presleme sorunu çözmek ve çözmek dün Eğer küresel konular, yeni bölgeleri ele ve oyun dünyasında nüfuzunu artırır. Gördüğünüz gibi, oynamak & nbsp; Yıldız kolonisi kendi harikası koloninin yıldız oyun oyuncular rahatsız etmiyor neden oyunun her aşamasında. Deneyin ve geleceğin dünyasında parlak bir kariyer inşa!

nbsp;

nbsp;

 

Yıldız Colony online kayıt