Yer imleri
oyunlar kaçış

oyunlar kaçış

Komik ve mistik dedektif ve romantik oyunlar dışarı çevrim oynamaya davet edilir bir yol bulmak. Bu bir lüks sarayda kilitli, ancak altın kafes, çok sıkıcı olabilir. Ben özgürlük ve saf hava uğruna bırakmak istiyorum. Bir okul, bir uzay gemisi bir crypt veya mağarada, kilitli olduğunuzda, tüm Ama daha kötüsü. Anahtar y yoksa nasıl alabilirim? Uzay keşfi ve kesinlikle kullanışlı bulunacaktır. Bir kağıt parçası üzerine halının altına bir iskelet anahtar vardır ve web, belki anahtarı kendisi sıkışmış, kilit kodu olabilir. Etiketleri okuyun ve öğeleri kullanın.

4.5 1 2 3 4 5 (Total 10)

Kategori Oyunlar oyunlar kaçış :

Bir online oyun bir çıkış yolu bulmak olduğunda

, özgürlük için bir yol bulunacaktır

oyunlar kaçış oyunlar kaçış çocuklar gözlerden uzak annemi izin korkuyor, kaybolmuş değil. Eğer bu gerçekleşirse, onlar evlerinin yolunu bulmak için nasıl almak kurtuluş için, bilemezsiniz. Büyürken, onların alışılagelmiş şekilde & ndash hatırlıyorum; Bahçede, oyun alanı, eve en yakın mağaza ve. Garip bir yer hala onları korkutuyor olsa Şimdi, daha güvende hisseder. O yabancı arazide dönerse Ama bile bir yetişkin kaybolabilir. Peki, bu dost vatandaşları bu istemi yön olan bir şehir ise. Ve eğer saldırgan yerliler, yeraltı mağaraları, ama daha da kötüsü & ndash ile büyük bir orman alanı; Uzay gemisi uzaylılar?


Doğru ofis veya çıkış arıyor, çok sayıda geçişleri ve merdivenler ile bir banal bir binada kaybolmak mümkün. Bu nedenle, uzayda dolaşmak yeteneği önemlidir ve öğretilebilir. Online oyun oynamak yapmaya başlayın neşeli ve mistik temalar süreci eğlenceli hale getirecek nerede, bir yol bulabiliriz.

büyüleyici arama süreci

Her zaman ipuçları ve zorluklar çıkmak için emin olduğumuz yardımcı öğeler olduğundan

sanal dünya, gerçeğe çok daha kolaydır.

  • toprakları okudu
  • işaretleri ve ndash Oku; yapmaları Neyin ipucu
  • pick up edebileceğim herşey
  • Seçim
  • parça malzemeleri bulundu bağlamak için
  • Deneyin
  • öğelerini kullanın
  • kanepeler ve dolaplar, açık kapılar altında, pencerenin köşelerine
  • bakmak

online oyun bir çıkış yolu bulmak, sizin için görevi zorlaştırmak için bir zamanlayıcı vardır. Dakika acımasızca aşağı çalışan, ve siz çok daha fazla yakalamak gerekir. Eğer karıştı ve onlar kurtarma uzun süre sınırlı olduğundan, onları, yeni eylemler için olanaklarını görmek için ipuçları birini deneyin, ama tasarruf olmadıysa. Bazen kahramanlar, bazı tehlikesiyle karşı karşıya ve dikkatli değilse, kaybedersiniz. Her yerde tuzaklar yerleştirilmiş ya da canavar saldırır. Tecrübeli oyuncu, bu tehlikenin farkında ve dikkatle hareket etmeye çalışın. Biz ölmek için ne bile Ama, hemen tekrar başlayabilir ve sorun pusuya yatıyor nerede olduğunu bilmeden, bunu önlemek için kolaydır.

Oyunun en ilginç tema bir çıkış yolu bulmak

Şüphesiz sen tasavvuf seviyorum. Aynı zamanda bu hikayeleri gibi biz ve biz online oyunlar bilinmeyen heyecan sevenler için bir çıkış yolu bulmak ücretsiz oyunlar hazırladık.


oyunlar kaçış oyunlar kaçış gerçek bir tutku açılımı Cadılar Bayramı günü. Hayaletler, vampirler ve zombiler takım elbiseli insanlar arasında istiyorum. Çıtırtı zincirlerinin karanlık zindanlarında iskelet hareket ediyor, örümcekler ağlarını örmeye. Nasıl geceleri böyle bir yerde olmak, yönetmek mi? Ama şimdi hiçbir şey yapılmadı & ndash olabilir; Biz daha fazla almak gerekir.
cezaevlerinin karanlık duvarları romantik bir meşgale yok ve dışarı almak istiyorum. , Tuğla duvar tuğla sökmeye özsu dinamit dar pencerelerde halatlar ve törpü çubuklar içine sayfaları bağlamak kullanmayın etmeyin. Ancak bu şekilde bu nemli ve iğrenç bir yerde bırakmak için bir şans olacaktır.


Ancak, bazen sadece ders kaçmak istiyorum. Bu öğretmen ve benekli yönetmen görmüyorum gereklidir. Oyun oyunları başarıyla gerçekleştirmek kaçmak için mantık ve beceri kullanarak, odadan dışarı bir yol bulmak. Online bedava oyun Fantastik yönü de çekti öğrenmek. Sen uzay ziyaret edecek; ejderhalar tarafından korunan bir kale; İlçe Drakula; Batman Joker kaçış yardımcı; Perilerin ormanda kendinizi bulmak; yanı sıra Prens gibi cadının evinde prensesi kurtarmak.


çıkar bakmak için birçok başka yerlerde ziyaret edecek. Bir hayvanat bahçesi, bir eğlence parkı, oyuncak fabrikası, bir hayalet kasaba, çiftlik ve çok daha fazlası olabilir.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more