Yer imleri
Uçan oyunlari online

Uçan oyunlari online

bir rüya uçabilir ve online oyun Fly açın ve ölçek ve çeşitlilik ücretsiz oynatabilirsiniz. Kolayca bir kuş olabilir ve özel kanatlar rüzgar akımları çekecektir. Veya planör kanatlarında uçuş zevk yaşayabilirsiniz. Bir uçurtma ya da model uçak başlatın. Biz spor ve savaş uçaklarının yanı sıra, uzay roketleri ve uçuş muhteşem araçlara sahip. Hızlanma bir trambolin üzerinde mancınık ya da atlama ayarlanabilir. Bir paraşüt ile atlamak ve zemin ve ndash bir daire planı çalışın; Bu hedef olduğunu. Ve bir helikopter sprey formülasyon yangını söndürmek için.

4.5 1 2 3 4 5 (Total 10)

Kategori Oyunlar Uçan Oyunları :

Uçan Oyun – ücretsiz adam hissediyorum

Uçan oyunlari online

Adam uzun uçmak hayalini gerçekleştirmiş, ama yine de yerden yükselmeye için yeni yollar arıyor. Oyunlar Uçan, bir bu adam alternatif ve herkes için erişilebilir olduğunu. Sonra herkes uçağın pilot olmak, ya da yerden alan incelemek için kanatlarını kendi kuş dönüşmesi mümkün olacaktır. Eğer insanlık uzun zamandır hayalini keyfini oyunun
sürümü çevrimiçi yeterli bizimle Uçan.

  • uçakları, helikopterler ve uzay roketleri pilot
  • paraşüt
  • planör kanatlarında
  • uçmak
  • mancınık kullanın
  • kanat yaratılması dönüştürün
  • Güçlü bir hızlandırıcı ile
  • Test uçuşu

, çok uçmak istiyor, yürümek Born

Uçan oyunlari online

Uçan oyunlari online Tüm kuşlar böyle penguenler, tavuk ve "kötü kuşlar" temsilcileri olarak kanatları, olsa bile, uçabilir. Ama sonra onlar uçuşun keyfini yaşamak istiyorum. Bu yüzden yukarı tırmanmaya yollar ile gelip. Angry Birds çok başarılı bu sapan için kullanılır ve. Arkadaşları bu cihaz yardımı ile hızlandırılmış verirken her kuş, bir merminin haline geliyor. Bir penguen kızgın Yeti, ve şimdi o hava yarasa onları atar.
Hatta hayvanlar sadece zeminde yürümek gerekmektedir uçmak için adapte edilmiştir. Komşular bu mancınık kullanılır ayılar, ama onun keskin balta ile oduncu ormanda olsun süzüldü değil yükseklikten uçuş dikkate almak gerekir.
gibi sınıf ve insanlar & ndash takip edin; Bir trambolin, trambolin atlama veya mancınık kullanarak, kısa bir uçuş sevinç yaşayabilirsiniz ve havada bir atlama sırasında toplamak bonus öğeleri yakalamak için.
Online Uçan oynamak ve kuyrukluyıldızın durdurmak ya uzaylılar püskürtmek için onları yere düşer yardımcı süper kahramanları ile uzaya çıkarmak devam etti. Ama ejderha köylüleri saldırı ve onların kınama sırasında bu efsanevi yırtıcı yönetebilirsiniz gibi. Veya Belka ve Strelka & ndash yıldızlı fethi gidin; İlk köpek astronotların.
Elbette, biz ve uçaklarda uçan oyun, size bu kategoride erkekler dikkat ilk şey. Biz savaşçıları ve yolcu uçakları var. Askeri malzeme yönetme, sen düşmana keşif misyonları ve açılan bomba yapmak ve düşman ateşi bırakmak gerekir. &Nbsp;

Uçan oyunlari online

Uçan oyunlari online ve sivil uçağı yönetmek çünkü güvenlik çok sayıda yolcu da sorumludur. Hava kötü döndü, sen, kar, fırtına ya da fırtına içine almak ağır araba kolay olmayacak tutun.
yangınlarını söndürmek zorunda helikopter üzerinde gübre püskürtme tehlikeli lezyonlardan yaralı kurtarma kişi tahliye ve hatta kavga. Istenilen noktaya ilk helikopter teslim ve ardından parachutist geçmek ve sizi taşımak için çalışıyor rüzgar, havada mücadele, belirlenen yere atlamak da mümkündür.

Oyunlar sorunu pilot lisansı üzerinde uçan

herhangi bir teknolojinin Pilot biz bir hale gelebilir. Evet orada teknoloji – Eğer, çünkü ücretsiz oyunlar Uçan önce, peri, pegasus, küçük kuş, arı, kanatlı midilli uçabilir. Uçuşa ek olarak, her oyun kendi ek görevleri vardır ve heyecan verici bir gösteri haline oyun dönüyor. Bir asteroid bir fragmanının vurulmak için korkuyor dışlayıcı bir tür, amaçlayan, çapraz ateş kaçınarak, aynı zamanda kendinizi düşünün ve daha düşman birimlerini vurmaya çalışın. Ve oyun noktalarının uğruna ve yeni bir rekor için. Birlikte oynamak eğer, heyecan ve coşku garantilidir. Buna inanamıyorum, sadece kendiniz için deneyin.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more