Yer imleri
Beceri Oyunları

Beceri Oyunları

Daha sonra bir beceri eğitmek, ücretsiz online beceri oyunları oynayın. Sana bir spor önyargı, askeri ve sadece eğlenceli hikayeler yardımcı olacaktır. Engelleri içine çökmesini önlemek için parça almak için deneyin; Makinenin üzerindeki yükü daldırın; En yüksek ağaca tırmanmak. Kaleci ustalıkla topu yakalıyor ve gereken sürücü – Tehlikeli stunts gerçekleştirmek ve takip kaçınmak için, otoparkta park. Maharet talep ve eller yüksükler oynayan ve sahada topları yok etmek, onlar ustaca renkli kabuk ateş gerekir. Macera oyunları kahramanları da başka elmas elde etmek için çevik olması gerekir.

4.5 1 2 3 4 5 (Total 10)

Kategori Oyunlar Beceri Oyunları:

Her biri tecrübeli

Flash oyunlar, yes

Beceri Oyunları Beceri Oyunları , akıllı, ama aynı zamanda zeki değil sadece olmak istiyorum. Bu nitelikler bir kişi bir araya getirildiğinde her durumda ortaya çıkabilir olduğu gibi, o, kendinden emin hissediyor. Ve herkes özgürce beceri oyunları kısıtlama olmadan oynamak kurabilen başlığı yardım becerileri heba yok.

nbsp;

Çeviklik aynı anda başkaları tarafından fark böylece engellerin üstünden atlayarak, ya da sokakta öpüşme, altı yanan meşaleler oynanabilecek yeteneği ifade edilebilir. Ana şey olursa görünebilir ne kadar zor, bunu gerçekleştirmek doğru kendini koşul koymak ve etmektir.

adlı konulardan bazıları bakalım

Beceri Oyunları sürekli serbest atış yeni bir şey, ancak benzer eğilimler oyun yönlere daha konulara muhtemeldir. Platform, yeni karakterleri karşılamak, ama yine de bir platform olacak ve tekrar eserler için avı düşmanları yok, bir çıkış yolu, ya da başka bir yol bulmak için site için binmek. Testi geçmek için, kayma ve halatlar üzerinde kalmak için değil, dağın uçuruma düşmemek için çevikliği gerekir.

nbsp;

Beceri Oyunları Flaş beceri oyunları da ifade ve diğer gerekli nitelikleri içerir. Örnek, doğruluk, hız, gözlem ve marifet için. Bir spor olarak el becerisi olmadan yapamaz ve hatta dayanıklılık size biatlon hedef vurmak mümkün olmayacaktır atlamak ya da gereken engelleri tilt eğer, uzun vadede hayatta yardımcı olmaz ve contrive değilse ringde size, ilk turda yerleştirilmiş olacak onun ezici darbeler neden olur. Her gezgin yol boyunca beklenmedik zorluklar ile başa çıkmak için, çevik olmalıdır. Dağ fethetmek için geçici konut inşa, bir yangın yapmak, yüzmek için bir yaşam, piranha istila nehir yapabilmek olmalı, yerliler ve yabani hayvanların kaçmak, boşluk atlamak, mağarada çıkış yolu bulmak.

nbsp;

kart tricksters ve kesici – Hala Dodgers vardır! Onlar ustaca simpletons aldatıcı, kartları deforme ve topu gizleyebilirsiniz. Kendi eylemleri için onlar uzun bir süre becerilerini bilemek olarak, takip etmek zor.

nbsp;

Biz de topları gibi popüler destinasyon ile beceri oynayabilirsiniz. Çok renkli küreler yılan koşmak, yukarıdan düşen ve hiçbir yerden görünür. Onlar tüm alanları dolu olmadığı, bunlar aynı gruplar oluşturarak, çekim tarafından tahrip veya takas gerekir. Sürüş sırasında Maharet, özellikle buzlu koşullarda, yükümlüdür. Dönme hızı uyması ya da otoparkta yerini almaya, kamyon ve binek otomobil yönetin. Ayrıca eğlenceli bir araba keskin bir dönüş ile yoldan almak için tehdit sürüklenme oynamak için.

Kim bir zeki, bizimle

her yaşta ücretsiz ilgilenen online beceri oyunları oynayın. Kim refleksleri test ve sanal eğlence yardımıyla onu geliştirmek için istemez ki? Sen, balık araba, kavga, seyahat, spor, dans onarmak için cerrahi operasyonlar yapmak. Genç ve yaşlı oyuncular için tasarlanmış

Beceri Oyunları Simülasyon gerçekçi ve flash ürünleri. Dora, Tom ve Jerry, ve Little Red Riding Hood yakınlarında burada eski arkadaşlar ve ndash bitişik; Süper Mario ve Sonic mavi kirpi. Çizgi film ve çizgi roman, televizyon dizisi ve film yıldızlarının kahramanları hikayeleri çeşitli katılmaktadırlar. Onlar kurmak ve yıkmak, hızda sürüş ve ipuçları aramak, kendilerini labirent, avı dolaşmak ve kaçmak. Ve onlarla birlikte olacaktır:

  • Run,
  • atlamak ve sinek
  • Shoot
  • Taşı
  • ara
  • üstesinden gelmek için
Biz gerçekten heyecan verici bir oyun hakkında çok şey biliyorum, çünkü

Bizimle, asla, sıkılıyorum.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more